Долучитися до партії

Партія людей праці Народовладдя заснована соціальними, профспілковими та екологічними активістами для того, щоб розбудувати першу в Україні масову політичну організацію створену, фінансовану та керовану українським народом. 

Ми фінансуємося виключно членськими внесками та великою кількістю невеликих пожертв наших прихильників (narodovladdia.com/donate). За нами не стоять і ніколи не будуть стояти жодні олігархічні грошові мішки, адже ми добре розуміємо, що “хто платить, той замовляє музику”. 

Ми єдина серйозна політична організація в Україні, у якій ключові рішення приймаються всіма членами партії на з‘їзді, а не “вождями”, “спонсорами” або спеціально підібраними “правильними” делегатами. Це дозволяє нам реалізувати наші основоположні принципи внутрішньої демократії та справді нульової толерантності до корупції. 

Ми боремося за соціально справедливу, справді демократичну та сильну й незалежну Україну, у якій державний апарат буде працювати в інтересах мільйонів, а не мільярдерів (детальніше в нашій програмі: narodovladdia.com/program).

Якщо Ви поділяєте наші принципи, то будемо раді бачити Вас у наших лавах! 🙂


Якщо Ви маєте бажання долучитися до нашої команди – вступити в партію або бути прихильником і допомагати з агітацією, бути радником чи волонтером по Вашій спеціальності, бути членом виборчої комісії тощо, то заповнюйте анкету, й представник нашої команди незабаром з Вами зв’яжеться.

Будь-яка допомога для нас дуже важлива! Дякуємо!